Sťahovanie domácností

Sťahovanie s mami je bez starostí a zbytočných stresov, rýchle, spoľahlivé, s maximálnym dôrazom na bezpečnosť. Seriózne jednanie, skúsený a príjemný personál Vám s ochotou splní všetky požiadavky .

 

Sťahovanie firiem

Na presťahovanie veľkej či malej firmy sme my tí pravý. Všetky Vaše potreby a požiadavky budú v dohodnutom čase uskutočnené s dôrazom na precíznosť a kvalitu služieb.

Pracujeme  cez víkendy , sviatky a  v prípade potreby aj non stop.

 

Sťahovanie ťažkých bremien

naše ťažké partie presťahovali už nespočetné množstvo ťažkých bremien ako napríklad klavírov ,trezorov ,kopírovacích strojov,laboratórnych technológií ,bazénov, strojov a zariadení a iných s maximálnou precíznosťou,profesionalitou a v neposlednom rade kladieme  dôrazom na bezpečnosť

 

Sťahovanie strojov a technologických zariadení

Sťahovaniu strojov a technologických zariadení sme sa začali venovať v roku 2006. Postupne sme sa prepracovali k sťahovaniu bremien až do hmotnosti 100 Ton/ks. Na úspechu v tejto oblasti sa podieľa zohraná partia šikovných ľudí, ktorá svoju prácu vykonáva zodpovedne a so 100% nasadením.

Sťahujeme technológie všetkých druhov, ako napríklad: strojárenské, tlačiarenské, medicínske, stavebné a podobne

 

Sťahovanie vzácnych vecí

Jednou z potrieb našich zákazníkov je sťahovanie vzácnych a extrémne krehkých vecí, preto realizujeme balenie do drevených boxov vytvorených na mieru.

 

Upratovanie

Po sťahovaní zväčša ostane na miestach, ktoré roky nevideli svetlo veľa nečistôt, na Vaše želanie dáme sťahované priestory do stavu ďalšieho užívania. V prípade potreby nové stierky, maľby, malé stavebné úpravy, alebo oprava elektroinštalácie, vody a podobne.

 

Samozrejmosťou je poskytovanie služby montáže nábytku. V súčasnosti sa preferuje predaj neposkladaných nábytkov a nie každý má čas na jeho skladanie. Veľmi radi Vám s tým pomôžeme. Taktiež veľakrát je potrebné pri sťahovaní nábytok demontovať a následne na novom mieste zmontovať. Navŕtame, pripevníme a umiestnime aj na steny podľa priania zákazníka.

 

 

 

  Ak máte akékoľvek otázky

  neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0905 327843, alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.

  • Vaše meno (povinné):
   Váš email (povinné):
   Telefón:
   Vaša správa:

   [wpgdprc "Prijímam informácie o ochrane osobných údajov."]