Poistenie

Pre právnické osoby ( firmy ) máme uzatvorené poistenie zodpovednosti organizácie za spôsobenú škodu do výšky 100 000,- € na území Slovenska, pre prípad že by pri sťahovaní došlo k poškodeniu majetku, alebo priestorov zákazníka.

 

profistahovanie-logoSťahovanie zariadenia bytu je možné poistiť za príplatok 1% z celkovej poisťovanej sumy. Pri poisťovaní domácnosti treba vychádzať z cien nových tovarov. Toto poistenie sa nevzťahuje na prípady, kedy si klient veci zabalil sám. V tomto prípade zodpovedáme len za škody vzniknuté na tovare pri viditeľne poškodenom vonkajšom obale ( za predpokladu, že budú použité pevné krabice). Čiže ak bude vonkajší obal neporušený a veci vo vnútri budú poškodené, bolo to spôsobené nesprávnym zabalením vecí zo strany klienta.

 

Pri vnútroštátnych prepravách máme uzatvorenú poistenú zmluvu do výšky 100 000,- €.

 

Medzinárodná preprava obchodného tovaru je poistená v zmysle dohovoru CMR podľa hmotnosti nákladu až do 100 000,- €. Poistenie sa vzťahuje na územie celej EU.

 

Poistenie pri medzinárodnom sťahovaní vecí zabezpečujeme za príplatok 1% z celkovej poisťovanej sumy. ( EU ) V tomto prípade budeme potrebovať od klienta vyplnený ohodnotený zoznam ešte pred začatím sťahovania. V prípade vzniku poistnej udalosti sa vychádza z nákupných cien nových vecí uvedených v zozname ktoré musia byť také, aby si v prípade totálnej škody dokázal klient kúpiť rovnakú vec novú

 

  Ak máte akékoľvek otázky

  neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0905 327843, alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.

  • Vaše meno (povinné):
   Váš email (povinné):
   Telefón:
   Vaša správa:

   [wpgdprc "Prijímam informácie o ochrane osobných údajov."]