Vnútroštátna doprava

Zabezpečujeme vnútroštátnu nákladnú dopravu modernými skriňovými, plachtovými a plošinovými autami s hydraulickou plošinou aj hydraulickou rukou s nosnosťou od 1500kg do 100 000 kg a objemom ložnej plochy od 17 m3 do 110 m3. Naše vozidlá sú vybavené monitorovacím GPS systémom, takže zákazníkov vieme kedykoľvek informovať o polohe vozidla.

– Vozidlo vieme pristaviť už do hodiny od zaslania objednávky.
– Zabespečíme prepravu ADR tovaru a živých zvierat.
– Neprepravujeme výbušný, sypký a tekutý tovar.
– Máte záujem o túto službu? Napíšte nám…

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0905 327843 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.

 

Medzinárodná doprava

Prepravu v rámci Európy zabezpečujeme dodávkovými a nákladnými vozidlami. Prepravy mimo EU realizujeme lietadlom alebo loďou prostredníctvom spoľahlivých prepravných spoločností. Vždy sa snažíme pre zákazníka nájsť to najvýhodnejšie a najbezpečnejšie riešenie. Po dohode s klientom zabezpečíme komplexné poistenie prepravovaného tovaru.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0905 327843 alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.

 

Námorná preprava

Spolupracujeme so spoľahlivými námornými prepravnými spoločnosťami poskytujúcimi kvalitné a rýchle služby. Námornú prepravu je možné realizovať prepravnými 20 stopovými (33 cbm) a 40 stopovými (66 cbm) kontajnermi.

 

Letecká doprava

Na zásielky u ktorých je dôraz kladený na rýchlosť prepravy, doporučujeme využiť leteckú prepravu. Táto doprava je vhodná pre menšie zásielky, urgentné zásielky, príp. zásielky určené do oblasti nie dostupných pre lodnú prepravu.

 

Osobná preprava

Pri sťahovaní niekedy nastane situácia kedy treba prepraviť osoby, aj na to sme pripravení. Pohodlne a bezpečne pripravíme toľko osôb koľko treba. Osobným autom, mikrobusom,alebo autobusom.

 

Preprava živých zvierat

Táto požiadavka pri sťahovaní je zriedkavá, ale aj na túto situáciu máme riešenie. Samozrejmosťou je preprava domácich miláčikov, psov mačiek a podobne. V prípade, že treba prepraviť hospodárske zvieratá, ochotne to pre Vás zariadime.

 

Špeciálna doprava

Okrem prepravy bežného tovaru zabezpečujeme aj prepravy ťažkých prípadne nadrozmerných bremien do 100 ton/ks. Zabezpečíme žeriavy, vysokozdvižné vozíky, prípadne akékoľvek iné špeciálne stroje

 

  Ak máte akékoľvek otázky

  neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0905 327843, alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Radi Vám pomôžeme.

  • Vaše meno (povinné):
   Váš email (povinné):
   Telefón:
   Vaša správa:

   [wpgdprc "Prijímam informácie o ochrane osobných údajov."]